Hurtownia tkanin

Kim jesteśmy?

A.C. Fashion (M.A. GROUP) działa na rynku tekstylnym od 2008 roku. Import tkanin i dzianin jest naszą wielką pasją, oferujemy szeroki wybór asortymentu, najlepszą jakość oraz konkurencyjne ceny. Nasze tkaniny pochodzą z takich krajów jak Indie, Korea, Chiny oraz Tajwan. Mamy ogromną rzeszę zadowolonych klientów krajowych, jak i zagranicznych. Gwarantujemy naszym klientom korzystne warunki współpracy oraz terminowość w ich realizacji.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Szeroki wachlarz asortymentu wysokiej jakości od lat spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów naszej firmy. Jako bezpośredni importer tkanin i polaru z Azji mamy kontakt z fabrykami, co gwarantuje nam pełną kontrolę nad sprowadzanym materiałem. Oferujemy możliwość zamówienia dowolnej tkaniny lub dzianiny na życzenie klienta i stale poszerzamy swój bogaty asortyment. Oprócz handlu detalicznego prowadzimy także sprzedaż hurtową – jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjne ceny i pełną satysfakcję z podjętej współpracy.

Hurtownia tkanin online

Hurtownia online to obecnie najszybszy i najwygodniejszy sposób nabywania towaru. Po rejestracji konta otrzymują Państwo dostęp do specjalnej oferty cenowej, przygotowanej specjalnie dla klientów hurtowych. Istnieje również możliwość ustalenia i negocjowania indywidualnych stawek przypisywanych do danego konta.

Hurtownia dropshipping

Jako pierwszy w Polsce sklep z tkaninami oferujemy naszym partnerom możliwość współpracy na zasadach dropshippingu. Dropshipping to model logistyczny sprzedaży przez Internet polegający na przekazaniu polecenia wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta.

Hurtownia dropshipping

Zalety dropshippingu:

  • brak konieczności inwestowania w towar, zanim zostanie on sprzedany klientom,
  • zwolnienie sklepu internetowego z obowiązku wysyłki towaru do klienta,
  • utrzymanie cen hurtowych także w przypadku pojedynczych zamówień,
  • oszczędność czasu, pieniędzy i przestrzeni, jaka zostałaby przeznaczona pod magazyn,
  • poprawa płynności finansowej, niezamrażanie środków,
  • możliwość zatowarowania sklepu (pobrania wszystkich produktów hurtowni),
  • płatność za towar (sklep → hurtownia) pieniędzmi klienta detalicznego.

Jak nawiązać współpracę z naszą hurtownią?

Sprzedajemy i pomagamy sprzedawać. Lubimy rozmawiać i dzielić się tym co potrafimy najlepiej z naszymi partnerami i przyjaciółmi. Wierzymy, że każdy kontakt i każda współpraca jest ważna. Dlatego otwieramy się na wszelkie formy kooperacji. Masz pytania, wątpliwości, pomysły? Podziel się nimi! Nie gryziemy – zupełnie jak nasze produkty. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową – z pewnością się odezwiemy!